Blog > Komentarze do wpisu
Serdecznie czy sercowo?

Moze nie do końca lubię te zwyczaje amerykańskie, które zagnieżdziły się juz

w naszej obyczajowości, ale poniewaz moi chłopcy poszli troszkę na fali

i mnie zaskoczyli ( nie powiem, nawet mi sie miło zrobiło ) uległam nastrojowi.

Chciałabym w związku z tym zaprosić Was do wspólnej zabawy.

Ale zeby nie było zbyt łatwo :) Zabawa będzie troszke inna niz zawsze.

Proszę o wpisanie w komentarzach czym dla Was jest miłość, nie musi to być jakis esej literacki, wystarczy

kilka określeń, jedno zdanie, to co dla Was jest najważniejsze, niepowtarzalne jedyne.

Oczywiście miło mi będzie gdy zamieścicie info u siebie ( jesli posiadacie blog) Oczywiście zapraszam do zabawy wszystkie chętne osoby.

Nagrodą bedzie serdeczna?sercowa? niespodzianka.

Wpisujcie sie do końca lutego, 1 marca nastąpi rozstrzygnięcie. Przewiduję min 2 nagrody. Zapraszam serdecznie.

a ponieważ dostałam niespodziankę od osoby bardzo mi bliskiej ( Jolu dzięki serdeczne )

posłuchajcie, bo ja akurat tej piosenki nie znałam wczesniej

 

http://www.youtube.com/watch?v=P_vSHYqIF5U

 

no tak, a jka się wstawia filmiki m oze mi ktoś podpowie?

 

 

 

niedziela, 14 lutego 2010, izary

Polecane wpisy

  • PRZEPROWADZKA

    No i niestety stalo się..... Przeniosłam sie w nowe miejsce, jest to wynikiem kłopotów z otwieraniem sie bloxa u mnie w domu, Od miesiaca nie moge nic napisać,

  • Jarmarkowo

    Z ogromnym niepokojem i żalem stwierdzam, ze nadal nie mogę pisać ani wchodzic na bloxa z domu. Niestety nie umiem odkryć przyczyny tego stanu rzeczy, a kontakt

  • Złote jajo

    Pozazdrościłam pięknych pisanek, które panoszą się na blogach i w ekspresowym tempie zrobiłam kilka :):) Reszta jest na różnym stadium rozwoju.... Nadal mam kło

Komentarze
2010/02/14 08:53:38
Milosc? Jest cieplem, ktore rozchodzi sie w piersiach i w brzuchu. Jest mysleniem z czuloscia i usmiechem o kims, nawet gdy Go nie widac. Jest chwilowym zapomnieniem o sobie samym i -przewrotnie- czuciem kazda komorka.
-
mmmordka
2010/02/14 09:45:40
Żeby wkleić filmik do posta musisz skopiowac kod Embed i wklejasz jako tekst do posta nie wiem jak t na bloxie ale u mnie na blogspocie działa - spróbuj moze u Ciebie zadziała też:)

Pozdrawiam
-
2010/02/14 10:59:32
Miłość... Nie można jej dotknąć... poczuć... zobaczyć... A jednak wszyscy jej potrzebują... To sens naszego istnienia... Najważniejsza i najcenniejsza wartość w życiu... Miłość... To nasze okulary, dzięki którym widzimy świat w pozytywnych kolorach... To siła, która pomaga nam przezwyciężyć nie jeden problem, udźwignąć nie jeden ciężar... To kwiat, o którego trzeba cały czas dbać by mógł pięknie zakwitnąć i cieszyć nas swoim widokiem... To uśmiech nie tylko na ustach, ale w spojrzeniu i w sercu... To skrzydła, które unoszą nas nad ziemią... To tajemnica, otwierająca przed nami wrota magii... To coś, co pozwala nam popełniać błędy a potem daje nam czas by je naprawić... To motyl... Piękny... Lekki i delikatny... Który jak rozwinie swoje skrzydełka unosi nas do chmur i uczy marzyć... To słońce, które świeci nawet w ciemnościach... To ciepło, które nas ogrzewa pomimo chłodu... To dłonie, które nas otulają i dają poczucie bezpieczeństwa... Poczucie wartości... Miłość... Niby nic... a jednak tak wiele...

Miłość to dwie dusze w jednym ciele...
TADEUSZ KOTARBIŃSKI


Pozdrawiam Walentynkowo....
:):*
-
joie-aga
2010/02/14 11:08:38
No i coś mi się namieszało... :( Zapomniałam wkleić link do mojego bloga, przez co nie działa przekierowanie :(... A poza tym w komentarzu nie wyświetliło mi: "...." Przez co wychodzi jakby cały tekst był pana Tadeusza Kotarbińskiego... A ja pozwoliłam sobie zacytować jego jedno ostatnie zdanie... " Miłość to dwie dusze w jednym ciele"... Cała wcześniejsza reszta to moje odczucia... :)
-
aneladgam
2010/02/15 11:59:42
Miłość to mój mąż i mój synek. I moja oczekiwana właśnie córeczka.
Aneladgam, lylis.blox.pl
-
2010/02/17 11:00:15
Dla mnie miiłośc to proza dnia codziennego Uśmiech,, spojrzenie, dotyk, słowa, pocałunek, myśl...

-
2010/02/18 20:04:57
Miłość to najpiękniejsze co istnieje, to dar serca, którym obdarza się drugą osobę.Ona jest dla mnie jak powietrze,którym oddycham,jest jak ogień,który rozświetla moje życie i przy którym mogę się ogrzać.Jest wszystkim tym ,bez czego nie mogłabym żyć.Moja miłość jest tuż obok mnie....mogę ją dotknąć,mogę spojrzeć w jej zielone oczy,mogę pocałować...... Jest ze mną już od 29 lat!
-
kaioppe
2010/02/25 17:30:39
dla mnie miłość to nie trzymanie się za rękę, kwiaty na poduszce i czułe słówka, ale codzienne zmaganie się z samym sobą. to umiejętność pójścia na kompromis i postawienie dobra drugiej osoby ponad swoim. to pracowanie nad swoimi wadami, po to by sprawić przyjemność drugiej osoby. ale miłość to także umiejętność zachowania swojej indywidualności. nie można poświęcać dla niej samego siebie i swojej osobowości. nie można zapominać o sobie.miłość to nie omijanie problemów albo udawanie, że nie istnieją, ale wspólne próby ich rozwiązania. to wsparcie udzielane drugiej osobie, bez względu na to, w jak trudnej sytuacji się znalazła. to właśnie takie trudne sytuacje najlepiej pokazują, czym jest miłość. nie jest trudno stać przy drugiej osobie, kiedy wszystko układa się po naszej myśli, znacznie trudniej trwać przy niej, kiedy wszystko zaczyna się walić.

pozdrawiam serdecznie (sercowo? ;)
k.